Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Izmērs
L (20)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Sieviešu un vīriešu peldmēteļi

Izkāpšana no vanniņas, kas piepildīta ar putām un siltu ūdeni, nebūt nenozīmē vakara prieku beigas. Lai relaksācija būtu vēl ilgāka, der derēt uz mīkstu, pūkainu peldmēteli. Piedāvājam kvalitatīvu garderobi, kas nepieciešama visiem relaksācijas cienītājiem vannas istabas privātumā. Biezie peldmēteļi sevi pierādīs pēc vannas, taču tie var ietīt arī jebkurā garajā ziemas vakarā. Papildus tam, ka tie ir silti, tie izceļas ar elegantu apdari, un daži no tiem ir ļoti ģeniāli izstrādāti.

Gan sieviešu peldmētelis, gan vīriešu no mūsu piedāvājuma ir apģērbi, kas šūti, domājot par savu topošo īpašnieku ērtībām. Kabatas, kapuces un uzkrītošas ​​aplikācijas ļauj justies ne tikai ērti, bet arī moderni. Jūs varat ātri iemīlēt šo mājas drēbju skapi tā pūkainības, maiguma un lieliskā piegriezuma dēļ.

Unikāli peldmēteļi no augstas kvalitātes audumiem

Mēs vēlamies, lai mūsu piedāvātie peldmēteļi kalpotu mūsu klientiem gadiem ilgi. Tāpēc mēs bez kompromisiem pievēršamies jautājumam par to šūšanu, materiāliem, no kuriem tie izgatavoti, un moderniem aksesuāriem.

Mūsu piedāvājumā ir klasisks balts peldmētelis vīriešiem un sievietēm, modeļi no audumiem daudz drosmīgākos toņos un ar dekoratīvām detaļām. Tomēr tie visi ir izgatavoti no materiāliem, kas ir patīkami ādai un tiem, kas darbojas uzreiz pēc vannas. Tie ietver tādus audumus kā:

- Microfibra-Soft – tas sasilda ķermeni un tajā pašā laikā ļauj ādai elpot
- Thermo-Soft – šis materiāls ir ārkārtīgi mīksts, elpojošs un silts.

Mēs lieliski zinām, ar ko jāizceļas labam peldmētelim. Biezs un pūkains materiāls vēl nav viss – mēs rūpējamies, lai mūsu piedāvātajam apģērbam būtu arī ērts piegriezums.

Tiem, kam patīk oriģināls skapis, varam piedāvāt tādus modeļus kā * vīriešu lācīša peldmētelis * un * sieviešu ēzeļa peldmētelis *. Šāds apģērbs noteikti padarīs vēso rītu un katru vakaru patīkamu. Ideja unikālai dāvanai var būt arī ēzeļa, aitas vai peles halāts.

Sieviešu peldmētelim – biezam, no gaisīga materiāla, kas apdarināts ar mežģīnēm vai modelim ar jautrām ausīm, jābūt obligātam vannas istabas garderobes elementam. Tas pats attiecas uz vīriešu peldmēteļiem, kurus var izgatavot dažādās krāsās un dažādos stilos.

Mēs piedāvājam apģērbu, kas ir lieliski sagatavots visos aspektos. Pārdomāts dizains, ērts piegriezums un viegli, pūkaini audumi ir mūsu peldmēteļu lielākās priekšrocības. Aicinām iepazīties ar mūsu bagātīgo sortimentu!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!