Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Atvēršanas metode
Bīdāmās (4)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Maisītāja apdare
matt (4)
Kabīnes izmērs
100x100 (10)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Sienas dušas kabīnes

Izvēloties vannas istabas mēbeles, ir svarīgi ņemt vērā savas vajadzības un interjera tehniskās iespējas. Jāparūpējas par to, lai iekārtojums būtu gan funkcionāls, gan estētiski krāšņs. Sienas dušas kabīnes* apvieno augstas lietderības un vizuālās īpašības, un tās ir ideāla izvēle jebkurai vannas istabai. Tie vienlīdz labi darbosies gan nelielās telpās, gan būs pārsteidzošs papildinājums lielām telpām.

Sienas dušas kabīnes – klasiskas un modernas kombinācija.

Mūsu produktu klāstā ir augstas kvalitātes vannas istabas furnitūra. Kā ražotājs mēs rūpējamies, lai katrs dizains būtu izstrādāts atbilstoši mūsdienu tendencēm un ietvertu komforta risinājumus. Tieši to piedāvā mūsu sienas dušas kabīnes, kas izceļas ar augstākās kvalitātes apstrādi un elegantu dizainu.

Sienas dušas kabīne ir daudzpusīga izvēle jebkurai vannas istabai. Dušas kabīnes sāni ir piestiprināti tieši pie sienas, kas ļauj izmantot daudz dizaina iespēju, vienlaikus samazinot telpu. Sienas dušas kabīnes ir pieejamas gan ģeometriskā, gan noapaļotā dizainā. Jūs varat izvēlēties variantu, kas piestiprināts tieši pie grīdas, vai izvēlēties sienas dušas kabīni ar dušas paliktni. Šādas ierīces, neraugoties uz to vienkāršo konstrukciju, izceļas ar elegantu dizainu, tāpēc tās iederēsies gan modernā, gan klasiskā vidē.

Sienas dušas kabīnes – luksusa izstrādājumi par pieņemamām cenām.

Kā ražotājs mēs varam garantēt, ka katrs izstrādājums atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs piedāvājam 3 sienas dušas kabīnes, kas apmierinās jūsu vēlmes gan funkcionalitātes, gan estētikas ziņā. Mūsu sienas dušas kabīnes:

- ir izgatavotas no droša rūdīta stikla,
- ir aprīkotas ar inovatīviem risinājumiem, pateicoties kuriem durvis ir cieši pieguļošas un viegli atveramas,
- ir pieejami dažādos izmēros un apdares stilos.

Pie mums jūs varat atrast sienas dušas kabīnes 80×80, kā arī citu izmēru kabīnes. Jūs varat izvēlēties dažādus konstrukcijas veidus un profilu krāsas. Apskatiet pilnu REA sienas dušas kabīņu kolekciju.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!