Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Atvēršanas metode
Obustronnie uchylny (1)
Stikla biezums
6 mm (4)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Kabīnes izmērs
100x90 (1)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Sienas dušas kabīnes

Izvēloties vannas istabas mēbeles, ir svarīgi ņemt vērā savas vajadzības un interjera tehniskās iespējas. Jāparūpējas par to, lai tā būtu izkārtota gan funkcionāli, gan estētiski krāšņi. Sienas dušas kabīnes* apvieno augstas lietderības un vizuālās īpašības un ir ideāla izvēle jebkurai vannas istabai. Tie vienlīdz labi darbosies gan nelielās telpās, gan būs spilgts papildinājums lielām telpām. h2. Sienas dušas kabīnes – klasiskas un modernas kombinācija. Mūsu izstrādājumu klāstā ir augstas kvalitātes vannas istabas furnitūra. Kā ražotājs mēs rūpējamies, lai katrs dizains tiktu izstrādāts atbilstoši mūsdienu tendencēm un ietvertu komforta risinājumus. Tieši to piedāvā mūsu sienas dušas kabīnes, kas izceļas ar augstākās kvalitātes apstrādi un elegantu dizainu. sienas duša ir daudzpusīga izvēle jebkurai vannas istabai. Dušas kabīnes sāni ir piestiprināti tieši pie sienas, tādējādi paverot daudzveidīgas dizaina iespējas un vienlaikus samazinot telpu. Sienas dušas kabīnes ir pieejamas gan ģeometriskā, gan noapaļotā dizainā. Varat izvēlēties variantu, kas piestiprināts tieši pie grīdas, vai izvēlēties sienas dušas kabīni ar dušas paliktni. Šādas ierīces, neskatoties uz to vienkāršo konstrukciju, izceļas ar elegantu dizainu, tāpēc tās iederēsies gan modernā, gan klasiskā vidē. h2. Sienas dušas kabīnes – luksusa izstrādājumi par pieejamām cenām. Kā ražotājs mēs varam garantēt, ka katrs produkts atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs piedāvājam trīssienu dušas kabīnes, kas apmierinās jūsu vēlmes attiecībā uz funkcionalitāti un estētiku. Mūsu sienas dušas kabīnes: – ir izgatavoti no droša rūdīta stikla, – ir aprīkoti ar inovatīviem risinājumiem, pateicoties kuriem durvis ir hermētiskas un viegli atveramas, – ir pieejami dažādi izmēri un apdares stili. Pie mums varat atrast sienas dušas kabīnes 80×80, kā arī citu izmēru. Varat izvēlēties dažādus konstrukcijas veidus un profilu krāsas. Aplūkojiet pilnu REA sienas dušas kabīņu kolekciju.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.