Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Bļodas krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Piekaramie bidē wc

Bide ir praktiska ierīce, kas garantē maksimālu higiēnu. Pirms desmitiem gadiem tie tika uzstādīti tikai luksusa dzīvokļos. Šobrīd tās arvien biežāk tiek uzstādītas jauno vai renovēto dzīvokļu vannas istabās. Bidē izskatās kā tualetes pods, kas apvienots ar izlietni. REA interneta veikalā papildus iespējams iegādāties funkcionālus bidē jaucējkrānus, pa kuriem pēc tualetes lietošanas izplūst ķermeņa intīmo daļu mazgāšanai nepieciešamais ūdens. Daži modeļi ir pieejami ar vāku. Šis risinājums palīdz uzturēt tīrību. Pēc nepieciešamo higiēnas darbību veikšanas vannas istabas bidē var ērti aizvērt, tādējādi novēršot mikrobu un nepatīkamu smaku izplatīšanos.

Maksimālās tīrības un svaiguma garantija ir dēļi ar antibakteriāliem pārklājumiem. Atkarībā no izvēlētā modeļa vāks var būt klasisks vai lēni aizverams. Pēdējais risinājums ir ļoti populārs klientu vidū, pateicoties trokšņu samazināšanai un samazinātam keramikas malu bojājumu riskam, kad lūka tiek nolaista.

Stāv vai piekārts bidē – tāds ir jautājums…

Tāpat kā tualetes sēdekļu gadījumā, bidē podu var iekarināt vai stāvēt. Piekarināmā bidē izceļas ar savu eleganto izskatu. Tas lieliski iederas arī modernā stilā iekārtotajos interjeros, un tīrīšana ap ierīci ir ātra un efektīva, pateicoties piekļuvei visai vannas istabas grīdas virsmai. Tomēr ir vērts apzināties, ka piekaramās bidē ir grūtāk uzstādīt nekā klasiskos stāvus modeļus. Parasti šim nolūkam ir nepieciešams speciāls ietvars. Bidē bļodu var piestiprināt arī pie sienas, izmantojot īpašas skrūves.

REA veikalā nopērkamās bides pieejamas dažādās krāsās. Papildus klasiskajiem baltajiem modeļiem varat iegādāties ierīces arī melnā vai sudraba krāsā. Varat arī iegādāties ierīces, kas paredzētas lietošanai bērniem.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!