Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Tutumi Vannas istabas paklājiņi, 3 gab., ZILI 391869B

ID: 4991
EAN: 5902557377701
SKU: HOM-05677
 • 19.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Krāsa: Jasnoszary
Paklāja biezums: 3,5 cm
Paklāja materiāls: poliesteris
Ražotājs: Tutumi
Apraksts

Klājs vannas istabā pilda daudzas funkcijas. Tam ir jāizskatās skaisti, jābūt praktiskam, jāsilda kājas pēc izkāpšanas no vannas, kā arī jāpievieno interjeram krāsa.

Tam ir vietas aizpildītājs un elements, kas piešķirs jūsu vannas istabai elegantu un šiku izskatu. Mājīgs, samtains, plīšains – šie vārdi lieliski raksturo mūsu paklājus.

Paklājs ir mīksts, silts un ļoti maigs uz tausti, tāpēc tas padarīs patīkamāku iziešanu no vannas un ikdienas vannas istabas izmantošanu.

Izstrādājums ir īpaši labi uzsūcošs un ļoti ātri žūst.

Mēri:

 • Paklājiņš taisnstūra formā: 78 cm x 50 cm
 • Tualetes sēdekļa pārvalks: 40 cm X 35 cm
 • Klājiņš ar izgriezumu: 48 cm X 38 cm
.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!