Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Slēptais izlietnes maisītājs REA VIVA Gold + Box

ID: 6088
EAN: 5902557357536
SKU: REA-B6251
 • 111.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Jaucējkrāna tips: izlietne, vanna
Jaucējkrāna montāža: zem apmetuma
Materiāls: misiņa
Krāsa: Zelts
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm) 180 mm
Pārklājuma tehnoloģija: PVD / Electroplating
Dušas galviņas tips: Keramika - Sedal
Augstums (mm) 100 mm
Savienojuma diametrs: 1/2 collas
Garantija: 5 gadi
Ražotājs: Rea
Apraksts

Viva izlietnes maisītājs ir lieliska izvēle jebkurai vannas istabai. Tas ir pielāgots paslēptai montāžai brīvstāvošos vai galda virsmas izlietnēs. Misiņa korpusa modernā forma ir pārklāta ar augstākās kvalitātes zeltījumu. Pateicoties šim paņēmienam, maisītājs ir aizsargāts pret krāsas maiņu un koroziju. Slēpjamajam maisītājam ir iekļauta inovatīva kastes tipa uzstādīšanas sistēma, kas ir izgatavota no plastmasas un misiņa iekšējām detaļām. Šī sistēma ļauj krānu uzstādīt ātri un bez problēmām. Iekšējās sastāvdaļas aizsargā režģis. Papildus kastē ir precīzs līmeņrādis, kas atvieglo h3 uzstādīšanu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!