Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Veicināšana
Veicināšana

Sešstūra spogulis 380515 komplekts 8 gab.

ID: 2357
EAN: 5902557332250
SKU: HOM-06520
 • 21.00 18.00

  - zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā

  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Platums (mm) 18 mm
Augstums (mm) 16 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Tutumi
Apraksts

Pašlīmējošais sešstūra spogulis ir lielisks izgudrojums jebkurai mājai! Spoguļa izkārtojumu var brīvi mainīt. Spogulis ir pašlīmējošs, tāpēc to var viegli novietot praktiski jebkur – pie sienas, durvīm, skapja….. Tas labi darbojas, piemēram, bērnu istabās, šaurās un šaurās telpās, kā arī kempingā vai brīvdienu mājā. Jūs varat pārveidot jebkuru interjeru, jūs ierobežo tikai jūsu iztēle.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!