Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

rea5

Rea Lungo Pink Gold + BOX Slēptas uzstādīšanas dušas komplekts

ID: 2944
EAN: 5902557336517
SKU: REA-P4111
 • 250.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Dušas komplekta uzstādīšana: zemgaldiņš
Głowica: głowica ceramiczna + box
Mieszacz: dwufunkcyjny
Krāsa: Rozā zelts
Būvmateriāls: Misiņa
Sprauslu sistēma: Anti-Calc
Garantija: 24 mēneši
Type: Prysznicowa (bez wylewki)
Iekļauts: Slēptas uzstādīšanas maisītājs, lietus duša, dušas rokturis, dušas šļūtene 1500 mm, tālruņa klausuli, klausules turētājs, fascijas, box
Ražotājs: Rea
Apraksts

Lungo paslēptās dušas komplekts ir vēl viena daļa no modernās un ļoti populārās Lungo vannas istabas maisītāju kolekcijas. Rozā zelta apdare ir viena no daudzajām krāsu iespējām šajā kolekcijā. Apvienojumā ar rozā zelta krānu un skaistajiem izlietnēm, kabīnēm, ko atradīsiet mūsu veikalā, mēs sniedzam jums iespēju iekārtot skaistākās un izsmalcinātākās vannas istabas telpas. Maisītājs ir aprīkots ar inovatīvo BOX montāžas sistēmu, kas atvieglo montāžu un aizsargā iekšējās sastāvdaļas uzstādīšanas laikā. Pareizi noregulēt krānu palīdz līmeņrādis, kas atrodas vāka augšpusē.

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!