Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rāmju komplekts slēptiem tualetes podiem

ID: 9278
EAN: 5902557392674
SKU: REA-E0009
 • 155.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Rāmja tips: do mis WC
Minimālais uzstādīšanas dziļums: 90 mm
Montāžas skrūvju atstarpe: 18 cm, 23 cm
Izskalojamais: 3 / 6 litrów
Tapis d'insonorisation inclusīvi: product_profile.value_YES
Garantija: 120 mēneši tērauda konstrukcijai, 24 mēneši citiem elementiem
Ražotājs: Rea
Apraksts

Īpaši funkcionāls slēptās tualetes rāmis. Šis ir produkts, kas lieliski aizpildīs vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu interjera izskatu un estētiku. Rāmis ir paredzēts iegremdēšanai. Piemērots visām Rea bļodām un citu ražotāju bļodām, pateicoties universālajam montāžas caurumu platumam. Tas bija izgatavots no nerūsējošā tērauda. Pateicoties īpašai ražošanas fāzei, tas ir īpaši izturīgs. Rāmis ir aprīkots ar skaņas izolācijas paklājiņu, cauruļu komplektu, komplektu rāmja montāžai un montāžas komplektu tualetes poda piekāršanai.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!