Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Dušas siena Rea Bler-1 110

ID: 3895
EAN: 5902557345007
SKU: REA-K7956
 • 249.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes tips: Walk-in
Kabīnes izmērs: 110
Stikla tips: Rūdīts aizsargstikls
Stikla biezums: 8 mm
Stikla krāsa: Caurspīdīgs
Profila biezums: 17 mm
Profila platums: 32 mm
Profila materiāls: Alumīnija
Profila apdare: Black
Profilu pielāgošana: 1090-1105 mm
Roktura materiāls: Nav roktura
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Moderns dizains ar smalku ģeometrijas pieskaņu noteikti atsvaidzinās jebkuru vannas istabas interjeru un radīs lielisku noskaņu neatkarīgi no tā, vai interjers ir moderns, antīkais vai jebkurš cits stils. Melnie profili apvienojumā ar caurspīdīgo stiklu ir ne mazāk kā perfekts līdzsvars visa izstrādājuma dizainā. Melnās līnijas, kas stiepjas gar sienu, veidojot perfekti sabalansētu dizainu, ir vēl viena īpašība, kas priecē pat visizsmalcinātākās gaumes pārstāvju acis. Regulējamā alumīnija roka ar savu minimālismu papildina visu kompozīciju. Bler dušas siena ir ne tikai būtiska ikdienas higiēnas nodrošināšanai, bet arī relaksācijas brīdim, ko esat pelnījis pēc garas dienas. Mēs esam pielikuši lielas pūles, lai izstrādājums ne tikai nodrošinātu augstas klases funkcionalitāti, bet arī būtu unikāls vannas istabas elements un sniegtu baudu ne tikai jūsu ķermenim, bet arī acīm. Ļaujiet sev vannas istabu padarīt ne tikai par vietu, kur atsvaidzināties.

Jautājiet par produktu

product.attachment

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!