Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
spīdīgs (29)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Krāni, vannas maisītāji, sienas maisītāji

Veidojot vannas istabas dizainu, pievērsiet uzmanību visiem elementiem, kas ir svarīgi telpas izskata veidošanai un ietekmē tās funkcionalitāti. Vannas krāns* ir viena no detaļām, kas jāizvēlas rūpīgi, ņemot vērā ilgtermiņa lietošanu un stilīgu izskatu. Vannas maisītājam ir svarīgs arī izmērs, forma un uzstādīšanas veids. Mēs iesakām: – paslēptie vannas maisītāji, – vannas maisītāji*, kas ir uzstādīti ārpusē, – maisītāji vannai ar dušu. Produktu iedalījumā tiek ņemta vērā arī krāsu shēma. Lai spētu apmierināt visas dizaina vajadzības, esam sagatavojuši klāstu, kurā sienas vannu maisītāji un citi ir pieejami melnā, baltā, sudraba un zelta krāsā. Glamūra, skandināvu, vintage stila vannas istaba? Iespēju ir daudz, un mēs varam palīdzēt jums izveidot harmonisku iekārtojumu. h2. Klasisks vai moderns vannas maisītājs? Pie sienas montējams vannas maisītājs? Vai tieši uz vannas uzstādīts krāns? Klasisks hroms vai inovatīvs melns ar zelta akcentiem? Krāni vai rokturi? Jautājumu ir daudz, un mūsu veikala speciālisti var uz tiem visiem atbildēt. Mēs piedāvājam *slēptos vannas maisītājus, kas veicina minimālisma un elegances interjeru. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, misiņam un ABS plastmasai, ir izdevies iegūt uzticamus produktus, kuriem turklāt ir 2 gadu ražotāja garantija. Kustīgā izsmidzinātāja vadība, kā arī ideālās ūdens temperatūras iestatīšana ir ātra un intuitīva. Tas viss padara peldēšanos par īstu baudu, īpaši, ja to veicat tik skaistā apkārtnē! h2. Vannas maisītājs ar vai bez dušas – mūsu piedāvājums. Vannas maisītājs ir pieejams ar vai bez dušas. Mēs esam sagatavojuši sortimentu, kurā atsevišķas vannas istabas furnitūras ir estētiski pievilcīgas, atbilst mūsdienu tendencēm un, pats galvenais, ir uzticamas un viegli tīrāmas. Papildus vannas maisītājiem, kas paredzēti slēptai uzstādīšanai, varat iegādāties arī klasiskos augstos krānus, lai izveidotu stilizētu, retro stilā ieturētu telpu. Nāciet un iepirkties tiešsaistē!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.