Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSLV2024

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Współpraca

JŪSU VANNAS ISTABA MŪSU SOCIĀLAJOS MEDIJOSPARĀDIET TO PASAULEI!

Mēs zinām, ka jūsu vannas istabas ir lieliska vieta, kur prezentēt mūsu produktus. Ja jūs vēlētos kopīgojiet fotoattēlus vai videoklipus par jūsu skaisto vannas istabas interjeru ar mūsu produktiem, mūsu sociālo mediju platformās:

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot privātu ziņojumu mūsu sociālajos tīklos vai e-pastā uz adrese:magdalena.milewska@rea.pl

Mēs arī meklējam vietas Podlasie, kurās ir vannas istabas, kas aprīkotas ar mūsu produktiem. Ar lielu Mēs ar prieku apmeklēsim šīs vietas klātienē un parādīsim pasaulei. Ja piekrītat savu fotogrāfiju publicēšanai un filmas, mums, protams, būs nepieciešama jūsu piekrišana un materiāli, kas jums būs mums jāiesniedz pa e-pastu vai citā formā.

Apmaiņā pret jūsu piekrišanu publicēt savus fotoattēlus un videoklipus, mēs atzīmēsim jūsu profilu savos sociālajos medijos un YouTube kanāls.

Tas būs “Pastaiga pa vannas istabām”

Rakstiet, mēs gaidām jūsu skaistos interjerus!!!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!