Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

TAX FREE

PVN atmaksa tūristiem

Veikalā
1) Veiciet pirkumus par minimālo summu PLN 200,00, ieskaitot PVN, un pieprasiet mūsu darbiniekam BEZNODOKĻA rēķinu. Lai saņemtu TAX FREE rēķinu, jums personīgi jāierodas mūsu uzņēmuma galvenajā birojā ul. Przędzalniana 6L
15-688 Bjalistoka.
2) Iepriekš informēt maksājuma veidu. Maksājumu var veikt skaidrā naudā Polijas zlotos vai ar Polijas bankas kredītkarti. Maksājums ar kredītkarti no ārvalstu bankām netiek pieņemts.
3) Sagatavo savu pasi. Mūsu darbinieks TAX FREE kontā ievadīs Jūsu datus: vārdu un uzvārdu, dzimšanas datumu, pases numuru. Pārliecinieties, vai jūsu dati ir pareizi ievadīti rēķinā.
4) Izdrukājiet sava TAX FREE rēķina izdruku.

Uz robežas
1) Dodieties uz muitas kontroles punktu. Sniedziet TAX FREE dokumentus. Pēc pieprasījuma uzrādīt eksportētās preces neskartā stāvoklī.
2) Muitas pārstāvis TAX FREE sistēmā izveidos eksporta apstiprinājumu. Pēc Jūsu pieprasījuma uz TAX FREE dokumenta izdrukas var uzlikt muitas zīmogu.

PVN atmaksa
1) PVN atmaksas forma: skaidrā naudā mūsu uzņēmuma galvenajā birojā
ul. Przędzalniana 6L 15-688 Białystok. Nav iespējams izmantot Global Blue veidlapu.

Vairāk informācijas var atrast šeit https://granica.gov.pl/TaxFree/index.php?v=en

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!