Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Rea

REA zīmols Polijas tirgū debitēja 1993. gadā. Kopš tā laika, reaģējot uz jūsu vajadzībām, mēs esam papildinājuši savu piedāvājumu ar jauniem, kvalitatīviem un moderniem produktiem. Mēs specializējamies vannas istabas un virtuves aprīkojuma ražošanā un importēšanā. Balstoties uz ilggadēju pieredzi, mēs garantējam, ka visi mūsu produkti ir 100% droši veselībai un ļoti funkcionāli. Mūsu piedāvājumā varat aprīkot vannas istabu ar šādiem priekšmetiem. *Mūsu izstrādājumu klāstā ietilpst vannas istabas piederumi, piemēram, aizslietņi, dušas kabīnes, dušas durvis, dušas paneļi, slēptie komplekti, lietus dušas, maisītāji, lineārie notekas un sanitārā keramika. Mēs sistemātiski papildinām savu piedāvājumu ar jaunumiem, ko raksturo augsta estētiskā un funkcionālā vērtība. Mēs esam atvērti visiem priekšlikumiem un ierosinājumiem – mūsu prioritāte ir klientu apmierinātība un visizsmalcinātāko prasību apmierināšana. Vairāk nekā 500 000 apmierinātu klientu jau ir parūpējušies par savu vannas istabas aprīkojumu kopā ar mums. *Mēs garantējam plašu vannas istabu sortimenta izvēli, profesionālas konsultācijas un draudzīgu apkalpošanu. .

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!