Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Mēbeles, vannas istabas plaukti

Uzglabāšanai vannas istabā nav jābūt murgam! Esam sagatavojuši piedāvājumu visiem, kas novērtē labas gaumes un funkcionalitātes apvienojumu. Mēs piedāvājam dušas plauktus un citas unikālas bambusa vannas istabas mēbeles. Šī iekārta tika radīta, domājot par prasīgiem lietotājiem, tāpēc tā izceļas gan ar unikālu dizainu, gan praktiskumu. Mūsu plašais klāsts noteikti palīdzēs jums iekārtot vannas istabu, lai tā kļūtu par ērtu un funkcionālu telpu. Turklāt mēs esam parūpējušies, lai mūsu sortimentā būtu arī vannas skapis un dušas plaukti, kas var pārsteigt ar savu oriģinālo dizainu. h2. Metāla vannas istabas plaukti jeb kā lietderīgi izmantot vannas istabas telpu. Vannas istabas plaukti ir nepieciešami katrā vannas istabā. Pateicoties tām, tualetes piederumi vienmēr ir pa rokai, kad vannojaties. Mēs piedāvājam modeļus, kas izgatavoti no neparasta bambusa koka. Bambusa materiāls ir ideāli piemērots lietošanai mitrās telpās – pat ilgstoša saskare ar ūdeni tam nekaitē. Bambusa dušas plaukts ir ideāli piemērots kosmētikas, tīrīšanas līdzekļu un mazgāšanās piederumu novietošanai. Praktiskie plaukti nodrošina ērtu uzglabāšanu – tie ir aprīkoti ar metāla stieņiem, kas neļauj to saturam noslīdēt. Mēs piedāvājam arī melnu dušas plauktu – mēbeli, kas ir stilīgs papildinājums bēniņu stilā iekārtotām vannas istabām. Praktiski modeļi no mūsu klāsta ir mēbeles, kas var darboties kā iebūvēti plaukti. Tie var nodrošināt papildu uzglabāšanas vietu vannas istabā, kurā bieži vien ir neizmantoti stūri. Mēs piedāvājam augstos koka un metāla plauktus, kā arī piekaramos plauktus. Tās ir lieliska vieta ne tikai kosmētikas līdzekļiem, bet arī dvieļiem, fēnam un citiem kopšanas piederumiem. Lai nodrošinātu, ka mūsu klāsts ir saistošs arī tiem, kas vannas istabā dod priekšroku nestandarta uzglabāšanas risinājumiem, esam papildinājuši to ar tādām neparastām mēbelēm kā, piemēram, laipta plaukts. Šis aprīkojums piesaista uzmanību ar savu unikālo izgatavošanu, atjautīgo formu, kā arī praktiskumu. Vannas istabas kāpņu plaukts būs lieliski piemērots mitru dvieļu uzglabāšanai un žāvēšanai. Mēs piedāvājam arī šāda plaukta modeli, kuram ir daudz platāki plaukti – to var izmantot kā vietu kosmētikas piederumiem vai pat vannas istabas apgaismojumam vai dekoratīviem elementiem. Aplūkojiet mūsu klāstu! Mūsu vannas istabas plaukti un plaukti vilina ar savu stilīgo dizainu un pievilcīgo cenu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.