Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
POLECANE (9)
Veicināšanas produkti
product_advanced_searcher.empty_field
Ražotājs
Rea (9)
Garantija
product_advanced_searcher.empty_field
Materiāls
polipropylen (6)
Dziļums
no
    no uz cm
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Skalošanas pogas

Jaunās un atjaunotās tualetēs reti kad var atrast tradicionālos tualetes poda podus ar skalošanu. Tās ir aizstātas ar mūsdienīgām paslēptām ūdens izlietņu sistēmām, kas nozīmē, ka visa santehnikas sistēma ar rāmi ir paslēpta sienā. Vienīgā daļa, kas izceļas ārpus tualetes poda, ir tualetes poda poga, kas ļauj pareizi noskalot ūdeni pēc tualetes izmantošanas. Slēpjamā spaiņa poga ir atsevišķa detaļa, ko vajadzības gadījumā var nomainīt jebkurā laikā. Nomaiņa nav saistīta ar iejaukšanos priekšsienas bloka konstrukcijā. Minimālistiskais dizains un kompaktie izmēri ļauj ietaupīt vietu vannasistabās ar ierobežotu telpu un nestandarta iezīmēm, piemēram, slīpiem griestiem. Skalošanas poga var būt universāla, taču vienmēr jāpārbauda ražotāja specifikācijas ierīcei un citiem sistēmas komponentiem, lai pārliecinātos, ka viss der kopā. h2. WC krāna poga – kas jums par to jāzina. Tualetes poda rāmjiem ir dažādi skalošanas plāksnes varianti. Agrāk dominēja vienfunkciju modeļi ar vienu pogu, kas vienmēr atbrīvoja noteiktu ūdens daudzumu, vidēji no 5 līdz 9 litriem. Tomēr šāds risinājums nav ne ekonomisks, ne videi draudzīgs, tāpēc mūsu veikalā piedāvājam tikai divfunkcionālas skalošanas pogas. Tad mums ir divas pogas – mazākā, kas parasti izlaiž 3 litrus ūdens, un lielākā, kas izlaiž 6 litrus ūdens. Tie parasti ir vizuāli veidoti tā, lai nevienam nebūtu problēmu atšķirt, kurš ir kurš. Ražotājs šīs vērtības vienmēr norāda ierīces lietošanas instrukcijā. Tajā arī norādīts, ka vidējais skalošanas laiks ir aptuveni piecas sekundes. Divās daļās sadalīta slēptā rezervuāra pogas ļauj izmantot līdz pat uz pusi mazāk ūdens, kas, cita starpā, nozīmē zemākus rēķinus, un, ņemot vērā citu maksājumu pieaugumu, tas ir ļoti apsveicami. h2. *Kādas ir aizbīdņu pogu krāsas – pārskats. Slēpjamā ūdens krāna pogām pirmkārt un galvenokārt ir jāpilda to pamatfunkcija, bet estētika netiek aizmirsta. Šis nelielais elements, lai arī tas šķiet neintuitīvi, būtiski ietekmē tualetes dizainu. Ir vērts pārliecināties, ka tas labi iekļaujas telpā. Mūsu veikalā mēs piedāvājam iegremdējamās pogas taisnstūra korpusā ar izmēriem 250 × 165 mm un vairākās krāsās – hroma, zelta un melnā. Dažiem modeļiem ir vienkāršas ģeometriskas formas taustiņi, t. i., iegarenas, kvadrātveida vai apaļas formas, un tos var izvietot atsevišķi vai pieskaroties viens otram. Plašā izvēle ļauj pielāgot šīs skapīšus vannas istabas raksturam – gan krāsas, gan apdares (matēta vai spīdīga), gan formas ziņā.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.