Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

REA VINCENT dušas komplekts ar termostatu matēta niķeļa INOX

ID: 8396
EAN: 5902557377930
SKU: REA-P6603
Tehniskie parametri
Dušas komplekta uzstādīšana: eksponēts
Būvmateriāls: Misiņa
Sprauslu sistēma: Anti-Calc
Ražotājs: Rea
Apraksts

Vincent dušas komplekts ir izstrādāts, domājot par komfortu un funkcionalitāti. Mūsu termostatu ražošanā mēs izmantojām vadošās un labākās tehnoloģijas, lai garantētu maksimālu drošību un komfortu ikdienas lietošanā. Mūsdienīgs un unikāls dizains un izmantoto materiālu augstā kvalitāte garantē izturību un uzticamību daudzus gadus. Aicinām apskatīt mūsu piedāvājumu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!