Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Veicināšana
Veicināšana

Rea Lungo zemūdens vannas un dušas komplekts, matēts zelts + BOX

ID: 8473
EAN: 5902557377756
SKU: REA-P6609
 • 288.00 258.00

  - zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā

  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Dušas komplekta uzstādīšana: zemgaldiņš
Głowica: głowica ceramiczna + box
Mieszacz: trzyfunkcyjny
Krāsa: Matēts zelts
Būvmateriāls: Misiņa
Sprauslu sistēma: Anti-Calc
Garantija: 24 mēneši
Type: Prysznicowo-wannowa (z wylewką)
Iekļauts: Slēptas uzstādīšanas maisītājs, lietus duša, dušas rokturis, izvads, dušas šļūtene 1500 mm, tālruņa klausuli, klausules turētājs, fascijas, box
Ražotājs: Rea
Apraksts

Piedāvājam jums jaunu Lungo sērijas slēptā komplekta modeli, kura daudzpusības un pārsteidzošās estētiskās vērtības dēļ komplekts ir lieliska izvēle katras vannas istabas īpašniekiem. Novatoriskais augstākās kvalitātes pārklājums garantē aizsardzību pret koroziju, matēšanu un krāsas maiņu.

Šis modelis ir aprīkots ar jaucējkrānu, snīpi, īpaši plānu, apaļu lietus dušu, dušas galvu ar šļūteni, vāku un piederumu komplektu uzstādīšanai. Ievērības cienīgs ir oriģinālais dizains un elegantās krāsas, kas lieliski papildinās eleganto dekoru.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!