Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
slīpēts (8)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Krāni, virtuves krāni

Iekārtojot virtuvi, ir svarīgi rūpēties pat par mazākajiem elementiem. Papildus pamata sadzīves tehnikai svarīgi ir arī maisītāji, kas labi iederas interjerā. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka virtuves maisītājs nav tikai estētisks aksesuārs, bet gan ierīce, kas ietekmē telpas komfortu. Mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu izstrādājumu klāstu ar dažādu stilu apdari un darbību. h2. Kurūsas jaucējkrāni – kādu veidu izvēlēties? Mēs labi apzināmies, ka katram klientam ir atšķirīgs priekšstats par to, kā viņš vēlas, lai izskatītos viņa virtuve. Tāpēc mēs cenšamies nodrošināt, lai *virtuves izlietņu maisītāju izvēle būtu daudzveidīga dizaina, uzstādīšanas un konstrukcijas ziņā. Ierīces ir pieejamas arī dažādās krāsās, tāpēc ir pieejami zelta, melni, sudraba un pat balti modeļi. Pašreizējā klāstā mēs varam piedāvāt virtuves krānus: – ar izvelkamu vai elastīgu izsmidzinātāju, – stāv uz grīdas, – ar noapaļotiem profiliem, – aprīkoti ar aeratoriem, – augsts dizains, – ar hromētu virsmu. Katrs virtuves krāns ir izgatavots no īpaši atlasītiem materiāliem. Tas nosaka maisītāju ilgmūžību un uzticamību, kā arī to vienkāršo apkopi. Tā kā virtuves jaucējkrāni tiek uzstādīti skarbā vidē, tie ir konstruēti tā, lai būtu izturīgi pret mitrumu un augstu temperatūru. h2. Katram interjeram piemēroti izlietnes maisītāji. REA stilīgie virtuves jaucējkrāni papildinās jūsu virtuves interjeru. Mūsu sortimentā ir maisītāji, kas piemēroti jebkurai telpai. Krāsu un dizainu daudzveidība noteikti atvieglos jūsu izvēli un ļaus atrast jūsu vajadzībām atbilstošu maisītāju bez jebkādiem kompromisiem. Mūsu virtuves maisītāji ir veidoti dažādos modeļos, tāpēc tie ir piemēroti gan klasiskiem, gan moderniem interjeriem. h2. Funkcionāli un estētiski funkcionāli virtuves krāni. Mēs piedāvājam ierīces, kas ir izstrādātas tā, lai tās būtu ērti lietojamas un nodrošinātu ekonomisku ūdens patēriņu. Tāpēc atsevišķi izlietņu krānu modeļi ir aprīkoti ar aeratoriem, kas aerē ūdens plūsmu. Interesants risinājums ir arī pārvietojams vai izvelkams izsmidzinātājs, kas atvieglo izlietnes skalošanu. Lielākajai daļai virtuves maisītāju krānu vietā ir svira, kas ļauj precīzāk regulēt ūdens temperatūru un spiedienu. Aplūkojiet pilnu klāstu REA veikalā. Esam pārliecināti, ka tik plašs klāsts atbildīs jūsu vēlmēm. Ja jums rodas problēmas ar pareizā virtuves krāna izvēli, mēs ar prieku sniegsim jums padomu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.