Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Rea Lungo melns metālisks dušas komplekts ar termostatu

ID: 9547
EAN: 5902557391714
SKU: REA-P8763
Tehniskie parametri
Dušas komplekta uzstādīšana: eksponēts
Głowica: termostatyczna
Mieszacz: trzyfunkcyjny
Krāsa: melna metālika
Būvmateriāls: Misiņa
Augstums 820 mm
Sprauslu sistēma: Anti-Calc
Garantija: 24 mēneši
Type: Prysznicowo-wannowa (z wylewką)
Iekļauts: Slēptas uzstādīšanas maisītājs, lietus duša, dušas rokturis, izvads, dušas šļūtene 1500 mm, tālruņa klausuli, klausules turētājs, fascijas
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums Lungo sērijas dušas komplektu ar virspusi ar termostatu un snīpi. Šis ir komplekts, kas izstrādāts, domājot par komfortu un funkcionalitāti. Dušas elementu modernā forma ir pārklāta ar 4 kārtīgu augstākās kvalitātes pārklājumu. Pateicoties šai tehnikai, akumulators ir aizsargāts pret koroziju un krāsas maiņu. Komplektā ietilpst ultra lietus duša, jaucējkrāns ar elementiem, šļūtene ar dušas uzgali un snīpis. Komplekts ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri meklē unikālus risinājumus un vēlas izveidot oriģinālu un unikālu savu sapņu vannas istabu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!