Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (16)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
80 (7)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Salokāmas dušas durvis, salokāmas

Dušas kabīnes izvēle nav viss, jo ir svarīgi arī pareizi izvēlēties atsevišķas sastāvdaļas un piederumus. Tās ir durvis, kas nosaka dušas funkcionalitāti un dušas komfortu. Tie ir svarīgi arī vannas istabas telpas ergonomiskai iekārtošanai, īpaši mazās telpās. Savukārt mēs varam jums piedāvāt nolokāmās dušas durvis, kuras klienti iecienījuši to praktiskā dizaina dēļ. h2. * Kādas ir salokāmo dušas durvju īpašības? Salokāmās dušas durvis, kas pazīstamas arī kā salokāmās dušas durvis. Šī ir ļoti laba alternatīva šūpoļu un bīdāmajām dušas durvīm. Pateicoties pārdomātajam dizainam, salocītas tās aizņem ļoti maz vietas. Modernās nolokāmās dušas durvis ļauj dušas kabīni atvērt abos virzienos – gan uz iekšu, gan uz āru. Tas dod iespēju “paslēpt” salocītās durvis iekšpusē, tādējādi optiski palielinot vannas istabu. Šie modeļi ir ideāli piemēroti nelielām vannas istabām, kur vieta ir jāizmanto funkcionāli. * Salokāmās dušas durvis* tiek uzstādītas iebūvētās dušās, kas ir moderna alternatīva tradicionālajām dušas kabīnēm. Tāpēc būvniekiem ir plašas iespējas pielāgot dušas piederumus un durvis individuālām vajadzībām. h2. * Salokāmās dušas durvis – kādas izvēlēties? Atšķirībā no tradicionālajām dušas kabīnēm salokāmās dušas var pielāgot. Tāpēc pirms konkrēta durvju modeļa iegādes ir nepieciešams rūpīgi izmērīt dušas ieeju. Svarīgs lēmums, kas jāpieņem ieguldītājam, ir arī atvēršanas metode. Ir iespējams izvēlēties nolokāmās dušas durvis vai salokāmās dušas durvis, kas slīd gar uzstādīto rāmi. Abi varianti atšķiras ar savu funkcionalitāti un neaizņem daudz vietas, tāpēc lēmums par konkrēta modeļa uzstādīšanu ir individuālas izvēles jautājums. h2. * Salokāmās dušas durvis – plašs risinājumu klāsts*. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu klāsts atbilstu ikviena klienta vēlmēm. Tāpēc mēs varam lepoties ar plašu salokāmo* un salokāmo dušas durvju klāstu, kas atšķiras pēc veiktspējas un dizaina. Tomēr katru modeli raksturo: – estētiski patīkams izskats, – funkcionalitāte, – izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, – iespēja izvēlēties no daudziem rāmju krāsu variantiem, – izturība pret bojājumiem, – ērta lietošana, – viegli tīrāms. Bagātīgs dizains un izcila kvalitāte ļauj mūsu nolokāmajām dušas durvīm apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes. Aicinām jūs iepazīties ar visu mūsu produktu klāstu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.