Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Apdare
połysk (6)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas komplekti

Stimulējoša rīta duša vai relaksējoša vakara duša? Kad esat izvēlējies pareizo dušas komplektu, jums nav jāizvēlas. Rea piedāvātie risinājumi pārsteidz ar savu funkcionalitāti un daudzpusību, tāpēc tie būs piemēroti jūsu vajadzībām. Taču mūsu dizaineri neaizmirst arī par estētiku, kas vairumam lietotāju ir tikpat svarīga. Tāpēc mēs piedāvājam dušu komplektus, kas atspoguļo jaunākās interjera dizaina tendences un pārstāv pārlaicīgu stilu. h2. Ideāls dušas komplekts stilīgai vannas istabai. *Dušas piederumu komplekts lielā mērā nodrošina jūsu ikdienas dušas lietošanas prieku. Tas ir arī diezgan īpatnējs vannas istabas aprīkojuma elements, tāpēc šajā gadījumā funkcijai ir jāiet roku rokā ar estētiku. Mūsdienās tiek uzstādīti visdažādākie furnitūras elementi, kas palīdz veidot interjera atmosfēru un toni. Populārākās apdares krāsas ir: – hroma, – zelts, – melns, – vara, – rozā zelts. Komplekti atšķiras arī pēc formas un elementu skaita un veida. Tie var būt gan neticami moderni, gan retro stila. Turklāt ir slēptās un atklātās dušas komplekti. Mūsdienās visbiežāk izvēlētais veids ir dušas komplekts ar lietus dušu, kas nodrošina patiesi greznu baudījumu katrā dušā. Populāra izvēle ir arī termostats, kas ļauj precīzi kontrolēt ūdens temperatūru. Vannas istabās parasti vislabāk darbojas dušas komplekts ar maisītāju. h2. Rea Dušas komplekti – augstākās kvalitātes. Rea piedāvā plašu dušas un vannas komplektu klāstu, tāpēc varat viegli atrast savām vajadzībām un gaumei atbilstošu komplektu. Šeit mūsdienīgs dizains ir apvienots ar progresīvām tehnoloģijām, lai ikvienam lietotājam sniegtu ļoti patīkamu dušas lietošanas pieredzi. Mūsu dušu komplekti izceļas arī ar kvalitāti – tie ir rūpīgi izgatavoti, izmantojot labākos materiālus. Tāpēc to pievilcīgais izskats, izturība un funkcionalitāte nemainās jau daudzus gadus.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.