Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Space melnā 90x90 dušas kabīne

ID: 6798
EAN: 5902557367115
SKU: REA-K8881
EAN: 5902557396863
SKU: KPL-K0881
EAN: 5902557396856
SKU: KPL-K8881
 • 402.00 402.00 487.00 508.00

  - zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā

  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 90x90
Krāsa: melns
Kabīnes tips: Stūris
Stikla krāsa: Transparentne 6mm
Atvēršanas metode: Bīdāmās
Montāža: Uz dušas paliktņa vai uz grīdas
Augstums (mm) 1950 mm
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Easy Clean pārklājums:
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums skaistu un ārkārtīgi funkcionālu Space IN stūra kabīni. Šis ir produkts, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu interjera izskatu un estētiku. Pateicoties melnajiem apdares elementiem, mūsu izstrādājums ir ārkārtīgi universāls un noteikti iederēsies Jūsu sanitārās telpas dekorā. Pateicoties tā dizainam, Space IN kabīni ļauj uzstādīt uz dažāda augstuma dušas paliktņa vai tieši uz grīdas. Dušas durvis bīdāmas uz iekšu, kas palīdz praktiski izmantot vannas istabu.

Tiem ir Easy Clean aizsargpārklājums, kas atvieglo salona tīrību. Pateicoties īpašai ražošanas fāzei, tie ir izturīgi un viegli tīrāmi.

Melnā krāsa tiek uzklāta ražošanas procesā un pēc tam divas reizes sacietē kopā ar lapu 600-800°C temperatūrā. Tas garantē 100% izturību un izturību pret skrāpējumiem un mehāniskiem bojājumiem. Šī ir vienīgā metode, kas nodrošina visaugstāko kvalitāti un izturību.

Mūsu salonā izmantojam inovatīvu durvju atvēršanas sistēmu – Autoline.

Space IN kabīnes modelim ir efektīva bīdāmā sistēma, kas ļauj viegli atvērt un aizvērt durvis, pamatojoties uz četriem atsevišķiem rullīšiem. Durvis gludi slīd uz iekšu, kas padara kabīni ārkārtīgi praktisku, īpaši mazās vannas istabās ar ierobežotu telpu. Atvērtās durvis nesniedzas ārpus kabīnes, atvieglojot pašas vannas istabas izmantošanu, nesamazinot telpu salonā.

Atvēršanas sistēma ir izstrādāta tā, lai darbotos nevainojami vienmērīgi daudzu gadu lietošanas laikā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!