Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSLV2024

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Rea Molière Chrome Dubultā dušas kabīne 100x100

ID: 8969
EAN: 5906366005466
SKU: KPL-K6374
Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 100x100
Krāsa: hroms
Kabīnes tips: Stūris
Stikla krāsa: Transparentne 6mm
Atvēršanas metode: Salokāms no abām pusēm
Montāža: Uz dušas paliktņa vai uz grīdas
Augstums (mm) 1900 mm
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Easy Clean pārklājums: Jā, vienā loga pusē
Ražotājs: Rea
Apraksts

Molière kabīne sastāv no divām stikla durvīm, kas dekorētas ar elegantiem hroma elementiem. Šis modelis ir ideāls risinājums mazām un unikālām vannas istabām. Durvis var salocīt pie sienas. Tas sniedz neierobežotas iespējas praktiski izmantot vannas istabu.

Pasažieru salonā stikls ir ne tikai drošs, bet arī praktisks, pateicoties Easy Clean pārklājumam. Pateicoties šai modernajai tehnoloģijai, uz stikla neuzkrājas katlakmens, un nav nepieciešami spēcīgi tīrīšanas līdzekļi.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!