Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Rea Molière Black Dubultā dušas kabīne 100x110

ID: 9062
EAN: 5902557392810
SKU: KPL-02013
Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 100x110
Krāsa: melns
Kabīnes tips: Stūris
Stikla krāsa: Transparentne 6mm
Atvēršanas metode: Salokāms no abām pusēm
Montāža: Uz dušas paliktņa vai uz grīdas
Augstums (mm) 1900 mm
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Easy Clean pārklājums: Jā, abās stikla pusēs
Ražotājs: Rea
Apraksts

Molière dušas kabīne sastāv no divām stikla durvīm, kas apdarinātas ar elegantiem matēti melniem elementiem. Šis modelis ir ideāls risinājums mazām un neērtām vannas istabām. Durvis var salocīt pie sienas. Tas sniedz neierobežotas iespējas vannas istabas praktiskajā izmantošanā. Stikls salonā ir ne tikai drošs, bet arī praktisks, pateicoties Easy Clean pārklājumam. Pateicoties šai modernajai tehnoloģijai, uz stikla nenogulsnējas nogulsnes, un tīrīšanai nav jāizmanto spēcīgi līdzekļi.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!