Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

rea5

Rea Lungo melns + BOX slēpta uzstādīšana vannas/duša komplekts

ID: 2947
EAN: 5902557341566
SKU: REA-P4112
 • 250.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Dušas komplekta uzstādīšana: zemgaldiņš
Głowica: głowica ceramiczna + box
Mieszacz: trzyfunkcyjny
Krāsa: Black
Būvmateriāls: Misiņa
Sprauslu sistēma: Anti-Calc
Garantija: 24 mēneši
Type: Prysznicowo-wannowa (z wylewką)
Iekļauts: Slēptas uzstādīšanas maisītājs, lietus duša, dušas rokturis, izvads, dušas šļūtene 1500 mm, tālruņa klausuli, klausules turētājs, fascijas, box
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar jaunu Lungo sērijas paslēptās dušas komplekta modeli – Lungo Black. Pateicoties tā daudzpusīgumam un pārsteidzošajām estētiskajām īpašībām, šis komplekts ir lieliska izvēle jebkuras vannas istabas īpašniekiem. Iepriekš minēto ģipša elementu modernā forma ir pārklāta 4 reizes ar visaugstākās kvalitātes materiālu melnā matētā krāsā ar lāzera pārklājumu. Pateicoties šim paņēmienam, krāns ir aizsargāts pret koroziju, bojāšanos un krāsas maiņu. Komplektā ietilpst Ultra Thin 2 mm 25 cm apļveida lietus duša, maisītājs ar atklātiem un slēptiem elementiem, svars ar klausuli un uzgaļa komplekts. Lungo komplekts ir ideāli piemērots tiem, kas meklē netradicionālus risinājumus un vēlas izveidot oriģinālu un unikālu vannas istabu pēc saviem sapņiem.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!