Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas drenāžas līnijas

Dušas kabīne bez dušas paliktņa izskatās ļoti eleganti un moderni, turklāt tā ir arī ērta lietošanā. Tas atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no dušas kabīnes, kas var būt īpaši svarīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Šādu dušu var izveidot ar lineāro drenāžu, kas efektīvi novērš grīdas applūšanu, taču ir diskrēti paslēpta tajā. Šādi elementi atšķiras ne tikai pēc izmēra, kas ļauj tos pielāgot gandrīz jebkuram izvietojumam, bet arī pēc izskata. Tādējādi tie var lieliski papildināt telpas dizainu, piešķirot tai eleganci.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.