Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

WC komplekts CARLO Mini Flat + Bidete CARLO MINI GOLD/WHITE

ID: 7279
EAN: 5906366000430
SKU: KPL-C2288
 • 649.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Rodzaj misy: Bezkołnierzowa - Rimless
Bļodas garums (mm) 495 mm
Bļodas tips: apturēta
Bļodas platums (mm) 370 mm
Krāsa: balta - zelta
Rozstaw montażowy: 180 mm
Garantija: 24 mēneši
Dēļu materiāls un tips: Biała ABS
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums skaisto un ārkārtīgi funkcionālo un moderno Karlo bļodu un bidē. Tas ir komplekts, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu izskatu un interjera estētiku. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes sanitārās keramikas. Pateicoties īpašam ražošanas posmam, tie ir izturīgi un viegli tīrāmi. Inovatīvā RIMLESS sistēma, ko mēs izmantojām mūsu tualetes poda ražošanā, ir atbilde uz visām jūsu pašreizējām problēmām, kas saistītas ar higiēnu, tīrību un estētiku vannas istabā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!