Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
spīdīgs (65)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Krāni, izlietnes maisītāji

Tie ir būtiska vannas istabas aprīkojuma sastāvdaļa, taču tas nenozīmē, ka tiem ir tikai praktiska funkcija. izlietnes maisītājam ir jābūt telpas dekoram un jāsaskan ar pārējo interjeru. Dažkārt, lai veidotu harmoniskas kombinācijas, citkārt – lai radītu kontrastu. Tāpēc esam iekļāvuši praktiskus izlietnes jaucējkrānus dažādos stilos un krāsās. Pateicoties plašajam piedāvājumam, ikviens dizainers atradīs savā sortimentā izstrādājumu, kas atbilst viņa dizaina vīzijai. Katrs mūsu veikalā redzamais izlietnes maisītājs atbilst stingriem kvalitātes standartiem. Atsevišķi modeļi atšķiras pēc formas, augstuma, iztekas un apdares. h2. Sudraba, melnā un zelta krāsas izlietnes maisītāji. Pārlūkojot mūsu klāstu, pievērsiet uzmanību dažādiem izlietnes krāniem. Pamatproduktu iedalījumā ietilpst izstrādājumi, kas tiek uzstādīti uz darba virsmas, un tie, kas paredzēti slēptai uzstādīšanai. Visi izlietnes krāni ir pieejami trīs krāsās: – sudrabs – hroms ir elegants un mūžīgs, to viegli uzturēt tīru un tas nav pakļauts korozijas procesiem, – melns – matēts izlietnes krāns izskatās eleganti. Misiņa konstrukcija ir pārklāta ar cietu pārklājumu, kas padara izstrādājumu izturīgu un viegli tīrāmu, – zelts – ievērojamais izlietnes krāns sastāv no misiņa korpusa, kas pārklāts ar biezu zelta pārklājuma kārtu. Efekts ir valdzinošs. h2. Uzlietņu krāni mūsu klāstā. Mūsu piedāvājumā atradīsiet izlietnes krānus daudzās versijās, no kurām varat izvēlēties. Tie galvenokārt ir galda krāni, kas visā savā krāšņumā parādās uz izlietnes, kā arī pie sienas, zem apmetuma piestiprināmi krāni. Pateicoties keramiskajām galviņām vai augšējiem aeratoriem, katrs izlietnes krāns pārsteidz ar savu izturību un robustumu. Apskatiet mūsu maisītāju klāstu. Tie piešķirs jūsu izlietnei modernu izskatu un padarīs to viegli lietojamu. Visiem vai augstiem izlietnes maisītājiem, zemiem izlietnes maisītājiem, pie sienas – mums ir tas, ko meklējat!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.