Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
spīdīgs (95)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas maisītāji

Vannas istabai ir jābūt funkcionālai un ērtai. Galu galā tā kalpo ne tikai higiēnas uzturēšanai, jo daudzos gadījumos tā ir mājas atpūtas zona. Tāpēc ir svarīgi ne tikai izvēlēties sanitāro aprīkojumu un papildu iekārtas, bet arī pareizos vannas maisītājus. Furnitūra ne tikai ietekmē lietošanas komfortu, bet tai ir arī ļoti svarīga loma interjera estētikas pabeigšanā. h2. Kāds krāns vannas istabai būtu labākais? Vannas istabā ir specifiski apstākļi, kas var negatīvi ietekmēt telpā esošo aprīkojumu. Mitrums, tvaiks un kosmētikas atliekas ietekmē ne tikai sanitāros mezglus, bet arī *vannas maisītājus. Tāpēc krāniem un sprauslām jābūt izgatavotām no materiāliem, kas ir izturīgi pret šiem faktoriem un viegli tīrāmi. Svarīgs izvēles kritērijs ir arī vannas maisītāju apdares modelis un stils, lai tie iederētos interjera dizainā. Mūsu tiešsaistes veikala sortimentā atradīsiet dažāda veida vannas istabas krānus: – klasiskajā versijā ar ieskrūvējamiem krāniem, – moderns ar keramikas patronu, – vannas istabas dušas maisītāju komplekti, – krāni dažāda augstuma un izmēra izlietnēm, – dušas strūklas un lietus dušas, – maisītāji vannām, – krāni bidē. Dažādie modeļi ir pieejami dažādās krāsās.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.