Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Valeria N galda virsma / sienas izlietne

ID: 452
EAN: 5902557323005
SKU: REA-U5000
 • 93.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Galda virsma
Baseina krāsa: Sniegbaltīte
Baseina dziļums (mm) 80 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 125 mm
Pieskarieties atverei:
Izlietnes garums (mm) 505 mm
Pārplūdes caurums:
Izlietnes platums (mm) 355 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Rea Valeria N izlietne ir keramikas izlietne ar klasisku taisnstūra formu. Tā augstie apmali, taisnās līnijas un universālā forma ļaus tai iederēties jebkurā interjerā, kur svarīga ir elegance un laba gaume. Tās funkcionalitāti uzlabo plaukts ar atveri maisītāja krāna montāžai. Sniegbaltā, spīdīgā glazūra piesaista uzmanību, nodrošinot, ka neviens nepaiet garām baseinam vienaldzīgi.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!