Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

REA Rapid Swing Chrome 90 eņģes dušas durvis

ID: 8335
EAN: 5902557376988
SKU: REA-K5606
 • 291.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Durvju atvēršanas metode: Tilt
Durvju izmērs: 90
Durvju virziens: Universal
Stikla biezums: 6 mm
Dušas durvju augstums 195 cm
Profila materiāls: Alumīnija
Roktura materiāls: Misiņa
Atvēršanas virziens: uz iekšu un uz āru
Easy Clean pārklājums:
Profila apdare: Chrome
Komplektā iekļauts blīvju komplekts: product_profile.value_YES
Var uzstādīt bez dušas paliktņa: product_profile.value_YES
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam īpaši skaistu Rapid Swing dušas durvju modeli. Durvis izgatavotas no augstas kvalitātes rūdīta stikla, 6 mm biezs. Tiem ir Easy Clean aizsargpārklājums, kas atvieglo salona tīrību. Pateicoties īpašai ražošanas fāzei, tie ir izturīgi un viegli tīrāmi.

Rapid Swing modelim ir efektīva noliekšanas sistēma, kas ļauj viegli atvērt un aizvērt durvis. Eņģu sistēma ir izstrādāta tā, lai tā darbotos nevainojami vienmērīgi visā lietošanas laikā. Pateicoties ārkārtīgi pārdomātiem risinājumiem, durvīs izmantotās blīves nodrošina 100% hermētiskumu un uzticamību lietošanas laikā.

Stikla dušas durvis ir pieejamas četros izmēros, tāpēc katrs var izvēlēties savam projektam piemērotāko. Pirms iegādes rūpīgi izmēriet padziļinājuma platumu un augstumu. Pareizi izvēlētas dušas durvis radīs perfektu vannas istabas izskatu un nodrošinās nepieciešamo privātuma līmeni.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!