Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

REA NEO lineārā noteka BRUSHED NIĶEL 12x12

ID: 9232
EAN: 5902557387052
SKU: REA-G6206
 • 46.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Drenāžas veids: Kvadrāts
Izlietnes slazdā tipa: taisni
Notekas garums (cm): 12x12
Drenāžas materiāls: AISI 304 nerūsējošais tērauds
Krāsa: Matēts tērauds
Izlietnes slazdā tipa: vienpusējs, lai ievietotu plāksni
Jauda: 0,45 l/s
Apvalks: Nano Flex
Garantija: 10 gadi
Ražotājs: Rea
Apraksts

Neo lineārā noteka ir pilnībā izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda Aisi 304. Izmantotās kājas ļauj pilnībā pielāgot notekas augstumu* atbilstoši jūsu vajadzībām un uzstādīšanas iespējām. Minimālais regulēšanas diapazons ir 64 mm, bet maksimālais – 84 mm. Neo notekas vāks ir abās pusēs, tāpēc varam izvēlēties divus apdari – matētu niķeli vai līmēto flīžu, kas ļauj pieskaņot apdares veidu katrai vannas istabai. Noņemams netīrumu filtrs un ērta piekļuve sifonam atvieglo kanalizācijas tīrīšanu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!