Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Lungo Ortis Gold grīdas izlietnes maisītājs

ID: 3339
EAN: 5902557339020
SKU: REA-B4890
 • 197.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Jaucējkrāna tips: izlietne
Jaucējkrāna montāža: grīdas
Materiāls: misiņa
Krāsa: Zelts
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm) 200 mm
Pārklājuma tehnoloģija: PVD
Dušas galviņas tips: Keramika - Sedal
Augstums (mm) 1100 mm
Savienojuma diametrs: 3/8 collas
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mel dušas komplekts ir izstrādāts, domājot par komfortu un funkcionalitāti. Virs apmetuma elementu modernā forma ir pārklāta ar četrkāršu augstākās kvalitātes hroma pārklājumu. Pateicoties šim paņēmienam, komplekts ir aizsargāts pret koroziju, bojāšanos un krāsas maiņu. Komplektā ir lietus duša, šļūtene ar klausuli un korpuss, kas kalpo kā plaukts dušas piederumiem.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!