Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Cortis Black 100 dušas siena

ID: 6174
EAN: 5902557362905
SKU: REA-K7740
 • 354.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 100
Kabīnes tips: Walk-in
Stikla krāsa: Transparentne 6mm
Atvēršanas metode: Bīdāmās
Seria: Cortis
Augstums (mm) 1995 mm
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Neparasts vizuālais efekts – vienkāršs un funkcionāls risinājums, kas, pateicoties bīdāmajam atvēršanas mehānismam, aizņem ļoti maz vietas.

Siena ir piemērota uzstādīšanai uz dušas paliktņa vai ar lineāro noteku. To piestiprina pie sienas, izmantojot kronšteinu, kuru var sagriezt atbilstošā izmērā. Modelim Cortis ir ērts, garš rokturis, uz kura var pakārt dvieli. Tas ir izgatavots no droša, augstas kvalitātes rūdīta stikla ar izcilu caurspīdīgumu. Pateicoties īpašai ražošanas fāzei un Easy Clean pārklājumam, tas ir izturīgs un viegli tīrāms.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!