Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA BONA Izlietnes krāns Golden Aged High

ID: 4713
EAN: 5902557349708
SKU: REA-B2150
 • 55.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Jaucējkrāna tips: umywalkowa
Jaucējkrāna montāža: nablatowa, naumywalkowa
Materiāls: mosiądz
Dušas galviņas tips: ceramiczna - firmy Sedal
Augstums (mm) 280 mm
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm) 200 mm
Savienojuma diametrs: 3/8 cala
Perlator: virs galvas
Šļūtenes iekļautas komplektā: 50 cm - Tucai
Garantija: 5 lat
Ražotājs: Rea
Apraksts

Bona maisītājs ir unikāls ne tikai ar savu stilu un klasi, bet galvenokārt ar nevainojamo misiņa korpusa apdari un klasiski nevainojamo izskatu. Jaucējkrānā ir izmantota augstākās kvalitātes keramikas galviņa, kas garantē ilgstošu un nevainojamu darbību daudzus gadus. REA augstākā līmeņa tehnoloģiju attīstība nodrošinās, ka sviras darbība vienmēr būs patīkami vienkārša un ļoti precīza. Jaucējkrāns ir aprīkots ar ūdeni taupošu aeratoru, kas ietaupa līdz pat 50 % ūdens. Tas padara krānu videi draudzīgu.

Jautājiet par produktu

product.attachment

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!