Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Rea Bler 110 Dušas siena

ID: 3336
EAN: 5902557337545
SKU: REA-K7630
 • 318.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 110
Krāsa: Black
Kabīnes tips: Walk-in
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Estētiskā un funkcionālā Rea Bler 110 dušas siena ir izgatavota no augstas kvalitātes rūdīta drošības stikla ar caurspīdīgu struktūru. Dekoratīvie melnie profili ir 32 mm plati un 17 mm biezi. Mūsu piedāvājumā pieejamo Rea Bler 120 dušas sienu var izmantot kā dušas kabīni. Izgatavots no droša, caurspīdīga rūdīta stikla, modelis lieliski izskatās dažādos vannas istabas interjeros.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!