Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Keramiska brīvi stāvoša izlietne HOLLY

ID: 8236
EAN: 5902557376766
SKU: REA-U8005
 • 410.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Pastāvīgā
Baseina krāsa: Sniegbaltīte
Baseina dziļums (mm) 135 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 850 mm
Pieskarieties atverei: Nav
Izlietnes garums (mm) 405 mm
Pārplūdes caurums: product_profile.value_YES
Izlietnes platums (mm) 400 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Monolītā izlietne ir izgatavota no augstas kvalitātes keramikas. Pateicoties tās vienkāršai un elegantai formai, tā lieliski iederēsies jebkurā stilīgā vannas istabā. Klasiska izvēle tiem, kas vēlas vannas istabā ienest greznuma pieskārienu. Pateicoties ražošanas procesā izmantotajām jaunākajām tehnoloģijām, mūsu izlietne ne tikai izskatās fenomenāli, bet ir arī viegli tīrāma un ļoti izturīga. Brīvi stāvošā keramikas izlietne Holly ir unikāls monolīts produkts pjedestāla formā. Nepārprotami modernais dizains lieliski iederas jebkurā stilīgi iekārtotā vannas istabā. Lielie izmēri, klasiskā taisnstūra formas izlietne, atvērums maisītāja krānam un pārplūdes atverei padarīs to par praktisku vannasistabas aprīkojumu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!