Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Podblatowa (4)
Baseina krāsa
śnieżnobiały (8)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Iebūvējamās un zem galda izlietnes

Viens no svarīgākajiem vannas istabas elementiem ir izlietne. Papildus utilitārajai funkcijai tā ir svarīga arī interjera estētikai. Pārdošanā ir daudz modeļu, kas atšķiras viens no otra pēc konstrukcijas, dizaina un uzstādīšanas metodes. Mēs vēlamies jums piedāvāt mūsdienīgus ievietojamos izlietnes, kas ir universāla izvēle jebkurai vannas istabai. h2. * Kas ir vannas istabas izlietnes? Iebūvējamās izlietnes ir laba alternatīva galda virsmu izlietnēm. Tāpat kā galda izlietne, arī ielaižamā izlietne ir paredzēta uzstādīšanai kopā ar galda virsmu vai vannas istabas skapīti. Atšķirība ir tāda, ka darba virsmā ir nepieciešams atvērums, kurā iestrādā izlietni. Piedāvājumā ir arī lieli un ietilpīgi izlietnes, kas aizņem, piemēram, visu skapīti un pilnībā aizstāj darba virsmu. Šis dizains ļauj šīm vienībām izcelties funkcionalitātes un vietas taupīšanas ziņā. Tāpēc tie būs lieliska izvēle nelielām telpām, lai funkcionāli un ergonomiski izmantotu telpu. h2. Galdiņa izlietnes – plaša modeļu izvēle. Mēs piedāvājam iebūvējamās izlietnes ar dažādiem apdares stiliem. Cita starpā mēs piedāvājam modeļus ar noapaļotām bļodas malām, kā arī kvadrātveida, ģeometriskas formas. Dažādie varianti atšķiras arī pēc izmēra, tāpēc papildus ievietojamajai 60 izlietnei jūs atradīsiet arī 70 cm un pat 80 cm platas vienības. Šī risinājuma priekšrocības ir šādas: – viegla tīrīšana, – aizsardzība pret šļakatām vannas istabā, pateicoties paceltajiem apmalēm – izlietnes ar iepludināmo virsmu, – funkcionāla telpas izmantošana, – estētiskais izskats, – piekļuvi plašam maisītāju klāstam. Atkarībā no tehniskajiem apstākļiem varat izvēlēties 80* iebūvētu izlietni vai nedaudz mazāku variantu. Katra vannasistabas izlietne ir izgatavota ar vislielāko rūpību, ņemot vērā funkcionalitātes principus. Mēs pārdodam keramikas un konglomerāta modeļus. Mēs piedāvājam dažāda veida konstrukcijas ievietojamās izlietnes 70, 80 un pat 100, kas labi noderēs ne tikai mājas vannas istabās, bet arī sabiedriskās telpās. h2. Mūsu klāsts – iebūvējamās izlietnes uz galda. Papildus plašajam produktu klāstam mūsu klienti var rēķināties ar profesionālām konsultācijām un pievilcīgām cenām. Ja jums rodas šaubas, mēs ar prieku ieteiksim, kura ievietojiet izlietni būs piemērota jūsu vannas istabai. Apskatiet REA pilno klāstu un veiciet pasūtījumu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.