Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

EVO GOLD dvieļu paliktnis dušas sienām

ID: 6563
SKU: HOM-00653
 • 111.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Materiāls: alumīnijs
Krāsa: Zelts
Augstums (mm) 1200 mm
Platums (mm) 650 mm
Ražotājs: Rea
Apraksts

Praktisko Evo plauktu ar dvieļu žāvētāju var uzstādīt uz Rea – Aero dušas sienām. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, pārklāts ar zelta krāsu, kas ir izturīgs pret bojājumiem un skrāpējumiem.
Praktiskais plaukts palīdzēs jums uzturēt kārtīgu un kārtīgu vannas istabu, un tā modernais izskats būs papildu dekoratīvs elements jūsu vannas istabā.

Pirms uzstādīšanas plaukts jāsagriež dušas stikla platumā, maksimālais plaukta garums ir 120 cm. Montāžas metode ir ārkārtīgi intuitīva, vienkārši pievelciet skrūves, kas noturēs plauktu izvēlētajā augstumā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!