Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Dušas siena Rea Aero Gold N 80 Walk In

ID: 6560
SKU: REA-K8439
 • 296.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 80
Krāsa: Zelts
Kabīnes tips: Walk-in
Augstums (mm) 1950 mm
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs jums piedāvājam skaistu, īpaši funkcionālu un modernu dušas sienu. Šis ir produkts, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu interjera izskatu un estētiku. Siena ir piemērota uzstādīšanai uz dušas paliktņa vai ar lineāro noteku. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes rūdīta stikla.


Zelta elementi ir pārklāti ar lāzeru ar četrkārtīgu augstākās kvalitātes emaljas pārklājumu. Pateicoties šai tehnikai, stikla alumīnija elementi ir aizsargāti pret koroziju, aptraipīšanu un krāsas maiņu.


Pateicoties īpašajam ražošanas posmam, tas ir izturīgs un viegli tīrāms. Jūs varat atrast piemērotus dušas paliktņus un lineārās notekas citās mūsu izsolēs. Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!