Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Dušas paliktnis Bazalt Black 90x90

ID: 9178
EAN: 5902557387687
SKU: REA-K3307
 • 241.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Materiāls: kompozyt SMC
Izplūdes vieta: centrā
Iekļauts smaku uztvērējs: product_profile.value_YES
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Piedāvātais Bazalta dušas paliktnis ir kvalitātes, funkcionalitātes un estētikas harmonija. Dušas paliktni var novietot uz grīdas, iestrādāt grīdā un sagriezt pēc vēlēšanās, padarot to universālu un piemērotu jebkuram interjeram.

Augstas kvalitātes kompozītmateriāls

Mūsu dušas paliktnis ir izgatavots no Smc kompozītmateriāla, kas ir īpaši izturīgs pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem un mazgāšanas līdzekļiem, kas nozīmē produkta neparasto izturību, vieglumu un eleganci.

Smc kompozītmateriālu pārklājums, kas imitē akmeni, pateicoties tā īpašībām, nereaģē uz temperatūras izmaiņām, padarot to patīkamu lietošanu.

Zema profila dizains

Tas nodrošina ērtu un drošu dušas lietošanu, vienlaikus radot elegantu vannas istabas izskatu. Zemais dušas paliktņa profils lieliski iekļaujas mūsdienu dizaina tendencēs un ļauj uzstādīt vienā līmenī ar grīdu, novēršot jebkādus šķēršļus dušas ikdienas lietošanai. Šis risinājums garantē ne tikai komfortu, bet arī vieglu tīrīšanu.

Dušas paliktnis ir paredzēts klasiskai uzstādīšanai un iestrādāšanai grīdā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!