Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas kabīņu piederumi un detaļas

Iegādājoties vannas istabas aprīkojumu, ir ļoti svarīgi, lai jūsu krājumā būtu pareizās dušas rezerves daļas. Rea veikalā atradīsiet visu nepieciešamo vannas istabai. Mūsu klāsts pastāvīgi tiek papildināts ar augstākās kvalitātes dušas piederumiem. Šeit cita starpā atradīsiet rokturus, rullīšus un blīves, ko var viegli uzstādīt lielākajai daļai dušas komplektu. Mēs jau vairākus gadus ražojam un izplatām dušas kabīņu komponentus. Mūsu izstrādājumiem ir raksturīga izturība un ilgmūžība. Dušas kabīnes piederumi ir izgatavoti no izturīgiem un pret bojājumiem izturīgiem materiāliem. Tas garantē ilgu kalpošanas laiku pat intensīvas lietošanas apstākļos. Jums nav jāuztraucas par to, ka no Rea iegādātās dušas daļas ātri sarūsēs. Mēs esam pārliecinājušies, ka tie ir maksimāli aizsargāti pret koroziju. Tāpēc varat būt droši, ka no mums iegādātie dušas kabīnes piederumi izskatīsies kā jauni pat pēc vairākiem lietošanas gadiem. h2. Dušas kabīnes piederumi – mazas un neuzkrītošas detaļas ir svarīgas! Dušas kabīnes uzdevums ir efektīvi izolēt vannas istabu no ūdens. To nodrošina rūpīgi atlasītas detaļas, piemēram, blīves, sloksnes un magnētiskie rullīši. Ja šie komponenti nedarbojas, dušas kabīne vairs nedarbojas pareizi. Tāpēc ir vērts jau iepriekš padomāt par pareizo *dušas detaļu iegādi savai dušas kabīnei. Vai jums ir nepieciešami profili vai eņģes dušas durvīm? Nav problēmu. Savā veikalā varat atrast pareizos piederumus. Atcerieties, ka pat vienas nelielas dušas kabīnes detaļas nomaiņa var radīt lielas pārmaiņas. Tāpēc nav vērts ietaupīt naudu uz šāda veida piederumiem. Mēs piedāvājam arī iespēju iegādāties dušas kabīņu atkaļķošanas un reģenerācijas līdzekļus. Regulāra šādu preparātu lietošana pagarina dušas kabīnes atsevišķo sastāvdaļu kalpošanas laiku. Aicinām iegādāties!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!