Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (15)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
100 (4)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Šūpoles atveramās dušas durvis

Niša vannas istabā? Ja jums ir telpa, kas nav ierasta, varat to izmantot gudri un ergonomiski, izmantojot mūsu atveramās dušas durvis. Šādā veidā jūs pilnībā izmantosiet telpas potenciālu un kļūsiet par modernu interjeru īpašnieku. Šobrīd viens no modernākajiem arhitektūras risinājumiem ir no trim pusēm ar sienām norobežoti korpusi. Vienkārši ievietojiet durvju eņģes vai atveramās dušas durvis spraugā, lai izbaudītu izturīgu, dizainisku, bet diskrētu dizainu. Stiklotās skārta dušas durvis ļauj grezni iekārtot vannas istabu. Pateicoties tam, ka tie ir pārklāti ar EasyClean pārklājumu, tos ir viegli tīrīt. Pateicoties tam, ka uz 80, 90, 100 un lielākām slīpajām dušas durvīm nav svītru, traipu un pirkstu nospiedumu, rūdītais stikls vienmēr eleganti spīd. h2. Dušas kabīnes durvis – dažādi izmēri un stili. Ja esat nolēmis aprīkot savu dušas kabīni ar veramām dušas durvīm 100 vai lielākām, mūsu klāstā atradīsiet plašu produktu klāstu. Rea piedāvā arī mazākus gabalus (80 cm dušas durvis) un lielus gabalus (120 cm). Tie lieliski iederēsies jūsu pieejamajā telpā. * Kas atšķir mūsu 120 šarnīrveida dušas durvis no citu izmēru durvīm? – Tie ir izgatavoti no izturīga rūdīta stikla ar viegli pulējamu pārklājumu. *- Tām ir alumīnija rokturi, kas nerūsē un nenokrīt. *- Tās var uzstādīt ar dušas paliktni vai bez tā (dušas kabīnes). *- Tiem ir estētiski pievilcīga apdare, piemēram, hromēti profili. Mūsu sortimentā esošie izstrādājumi atbilst augstām kvalitātes, dizaina un detaļu prasībām. Tieši uzmanība, kas pievērsta katrai detaļai, ir ļāvusi jums baudīt elegantu dušas kabīni ne tikai vannas istabā, bet arī guļamistabā vai viesistabā. Mēs iesakām pievērst jūsu uzmanību arī vismodernākajām *slīdošajām dušas durvīm 90 ar melniem profiliem un masīvām eņģēm.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.