Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

WC priekšsienas uzstādīšanas komplekts tualetes podiem ar H-veida pogu Chrome

ID: 1063
EAN: 5902557396139
SKU: KPL-90011
 • 182.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Rāmja tips: do mis WC
Minimālais uzstādīšanas dziļums: 90 mm
Montāžas skrūvju atstarpe: 18 cm, 23 cm
Izskalojamais: 3 / 6 litrów
Tapis d'insonorisation inclusīvi: product_profile.value_YES
Garantija: 120 mēneši tērauda konstrukcijai, 24 mēneši citiem elementiem, 10 gadi
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums ārkārtīgi funkcionālu slēpto tualetes poda statīvu. Tas ir izstrādājums, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu izskatu un estētiku. Rāmis ir paredzēts slēptai uzstādīšanai. Tas ir piemērots visām Rea bļodām. Tas ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Pateicoties īpašam ražošanas posmam, tas ir īpaši izturīgs. Jūs atradīsiet piemērotas pogas citās mūsu izsolēs. Apskatiet mūsu piedāvājumu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!