Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

rea5

ŪDENS SAVIENOJUMA ŠĻŪTENES TUCAI ŠĻŪTENE

ID: 6753
 • 59.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Platums (mm) 2 mm
Garums (mm) 50 mm
Garantija: 24 mēneši
Materiāls: nerūsējošais tērauds, ABS
Svars 1 kg
Apraksts

Izturīgas, augstas kvalitātes savienojuma šļūtenes no spāņu zīmola Tucai. Šļūtenes līnija kopā ar pinumu ir pilnībā izturīgas pret koroziju un nodrošina izstrādājumu lietošanu bez problēmām. Galvenās šļūteņu priekšrocības ir izturība un ilgmūžība. Stieples pinums un šļūtenes skavas ir izgatavotas no AISI 304 nerūsējošā tērauda ar biezumu 0,2 mm. Iekšējā šļūtene ir izgatavota no EPDM plastmasas, tāpēc tā ir izturīga pret mazgāšanas līdzekļiem vai sālsūdeni.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!