Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

ŪDENS SAVIENOJUMA ŠĻŪTENES TUCAI ŠĻŪTENE

ID: 6753
Tehniskie parametri
Platums (mm) 2 mm
Garums (mm) 50 mm
Garantija: 24 mēneši
Materiāls: nerūsējošais tērauds, ABS
Svars 1 kg
Apraksts

Izturīgas, augstas kvalitātes savienojuma šļūtenes no spāņu zīmola Tucai. Šļūtenes līnija kopā ar pinumu ir pilnībā izturīgas pret koroziju un nodrošina izstrādājumu lietošanu bez problēmām. Galvenās šļūteņu priekšrocības ir izturība un ilgmūžība. Stieples pinums un šļūtenes skavas ir izgatavotas no AISI 304 nerūsējošā tērauda ar biezumu 0,2 mm. Iekšējā šļūtene ir izgatavota no EPDM plastmasas, tāpēc tā ir izturīga pret mazgāšanas līdzekļiem vai sālsūdeni.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!