Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Tutumi piegāde

Sūtījumi tiek nosūtīti, izmantojot kurjerpasta pakalpojumus DPDF kurjerpasta pakalpojumi sūtījumiem līdz 30 kg. Kad kurjers būs paņēmis jūsu sūtījumu no mūsu noliktavas, jūs saņemsiet e-pastu ar izsekošanas numuru. Sūtījuma statusu varat pārbaudīt, noklikšķinot uz šeit. Kravas, kas smagākas par 30 kg – sūtījums ar SUUS Rohlig kurjerpastu. Kad kurjers ir paņēmis sūtījumu no mūsu noliktavas, varat sazināties ar mums, lai saņemtu izsekošanas numuru. Sūtījuma statusu varat pārbaudīt, noklikšķinot uz šeit. Piegādes veids un laiks. Mēs izmantojam šādu kuģniecības uzņēmumu pakalpojumus: DPD (www.dpd.com.pl), Rohlig-Suus (www.suus.com). Atkarībā no iegādātajām precēm, to specifikas, svara, izmēriem, mēs izvēlamies piemērotu pārvadātāju un sūtījuma veidu. Kurjeri piegādā pakas no plkst. 8.00 līdz 16.00, piegāde citā laikā notiek pēc kurjera ieskatiem. Piegādes maršruts un precīzs laiks ir atkarīgs tikai no kurjera. Vēlamies atgādināt, ka sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 29,5 kg, kurjeram nav pienākuma nogādāt preces Pircēja telpās. Ar šādiem sūtījumiem kurjers piegādā preces adresāta ēkai pēc iespējas tuvāk, ņemot vērā ceļu infrastruktūras stāvokli.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!