Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Tess bidē maisītājs hroms

ID: 1738
EAN: 5902557330232
SKU: REA-B8805
 • 62.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Jaucējkrāna tips: bidē
Jaucējkrāna montāža: uzbidet
Materiāls: misiņa
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm) 90 mm
Dušas galviņas tips: Keramika - Sedal
Augstums (mm) 180 mm
Savienojuma diametrs: 3/8 collas
Komplektā šļūtenes: 50 cm - Tucai
Garantija: 5 gadi
Ražotājs: Rea
Apraksts

Neparastas, dizaina formas, kā arī izturība un funkcionalitāte – tās ir Tess sērijas bidē maisītāja lielākās priekšrocības. Inovatīvā forma lieliski iederas jebkurā modernā vannas istabā, piešķirot tai lielisku izskatu un eleganci. Izgatavošana no augstas kvalitātes misiņa nodrošina ilgmūžību un izturību gadiem ilgi. Apdare ar vairākiem hroma slāņiem nodrošina izcilu spīdumu, kas ievērojami palielina izstrādājuma estētisko vērtību. Klasisks izskats pieejamā formā ir svarīgākās Tess sērijas izstrādājumu iezīmes.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!