Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Stone dušas paliktnis Stone 80 x 120

ID: 5505
EAN: 5902557319978
SKU: REA-K9602
 • 358.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Materiāls: minerālu akmens
Izplūdes vieta: īsākā pusē
Iekļauts smaku uztvērējs: product_profile.value_YES
Garantija: 5 gadi
Ražotājs: Rea
Apraksts

Dušas paliktņi ir perfekti visos aspektos. Dušas teksturas* skaistā ārējā tekstūra lieliski atveido dabīgo akmeni. Tā lieliski iederēsies jūsu vannas istabas modernajā interjerā, izceļot tās skaistumu un padarot ikdienas lietošanu par neaprakstāmu prieku. ir izgatavots no dabiskas tekstūras minerālakmens. Tas ir materiāls ar ilgu kalpošanas laiku un cietību, turklāt tas ir patīkami silts uz tausti. No šī materiāla izgatavotās dušas teknes ir pilnīgi gludas, stabilas un tās var uzstādīt tieši uz grīdas. Papildu priekšrocība ir tā, ka malas un leņķi ir pilnīgi taisni, tāpēc tos var montēt bez javas. Tā tekstūra ar dabīgā akmens izskatu lieliski iederēsies mūsdienīgā vidē, taču labi iederēsies arī klasiskos universālajos interjeros.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!