Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Rea Riven vannas maisītājs hroms

ID: 1116
EAN: 5902557302208
SKU: REA-B0457
Tehniskie parametri
Jaucējkrāna tips: vanna
Jaucējkrāna montāža: vanna
Materiāls: misiņa
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm) 70 mm
Dušas galviņas tips: Keramika - Sedal
Augstums (mm) 240 mm
Garantija: 5 gadi
Ražotājs: Rea
Apraksts

Vannas maisītājs Riven ir labākais modernitātes un lietošanas vienkāršības apvienojums. Komplektā ir trīs daļas – maisītājs, ūdenskrituma izsmidzinātājs un klausule. Visi šie elementi ir pārklāti ar trīskāršu hroma slāni, kas nodrošina aizsardzību pret bojāšanos un koroziju. Esat laipni aicināti apskatīt mūsu kolekciju.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!