Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Rea piegāde

Preces piegāde Klientam ir par maksu, ja vien Pārdošanas līgumā nav noteikts citādi. Produkta piegādes izmaksas (tostarp transporta, piegādes un pasta izdevumi) Klientam tiek norādītas Interneta veikala lapās sadaļā “Piegādes izmaksas” un Pasūtījuma iesniegšanas laikā, tostarp brīdī, kad Klients izsaka savu gribu uzņemties saistības saskaņā ar Pārdošanas līgumu.

Personīgā Preces saņemšana Klientam ir bez maksas.

Pārdevējs nodrošina Klientam šādus Preces piegādes vai saņemšanas veidus:
- kurjerpasts, skaidras naudas piegāde.
- Personīgais savākšanas pakalpojums, kas pieejams adresē: Personas personīgais pirkums var tikt saņemts: Prędzalniana iela 6L, 15-688 Białystok – darba dienās no plkst. 09:00 līdz 15:00.

Preces piegādes termiņš Klientam ir līdz 7 darba dienām, ja vien attiecīgā Produkta aprakstā vai Pasūtījuma iesniegšanas brīdī nav norādīts īsāks termiņš. Ja Produktiem ir dažādi piegādes termiņi, par piegādes termiņu tiek uzskatīts garākais norādītais termiņš, kas tomēr nepārsniedz 7 darba dienas. Produkta piegādes termiņa sākums Klientam tiek aprēķināts šādi:

Ja Pircējs izvēlas maksājuma veidu ar bankas pārskaitījumu, elektronisko maksājumu vai maksājumu karti – no dienas, kad nauda tiek ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā vai norēķinu kontā.

Ja Pircējs izvēlas apmaksas veidu skaidrā naudā – no Pirkuma līguma noslēgšanas dienas.

Termiņš, līdz kuram Produkts būs gatavs saņemšanai Klientam – ja Klients izvēlas saņemt Produktu personīgi, Produkts būs gatavs saņemšanai Klientam 7 darba dienu laikā, ja vien Produkta aprakstā vai Pasūtījuma iesniegšanas laikā nav norādīts īsāks termiņš. Gadījumā, ja Produktiem ir dažādi gatavības savākšanai termiņi, par gatavības savākšanai termiņu tiek uzskatīts garākais norādītais termiņš, kas tomēr nedrīkst pārsniegt 7 darba dienas. Pārdevējs papildus informēs Pircēju par to, ka Produkts ir gatavs saņemšanai. Termiņa sākums, kad Klients ir gatavs saņemt Preci, tiek aprēķināts šādi:
- Ja Pircējs izvēlas maksājuma veidu ar bankas pārskaitījumu, elektronisko maksājumu vai maksājumu karti – no dienas, kad nauda tiek ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā vai norēķinu kontā.
- Ja Pircējs izvēlas skaidras naudas piegādes veidu – no Pirkuma līguma noslēgšanas dienas.

Piegādes veids un laiks

Mēs izmantojam šādu kuģniecības uzņēmumu pakalpojumus: DPD (www.dpd.com.pl), Rohlig-Suus (www.suus.com). Atkarībā no iegādātajām precēm, to specifikas, svara, izmēriem mēs pielāgojam atbilstošu pārvadātāju un sūtījuma veidu. Kurjeri piegādā pakas no plkst. 8.00 līdz 16.00; piegāde citā laikā ir tikai kurjera labās gribas jautājums. Piegādes maršruts un precīzs laiks ir atkarīgs tikai no kurjera.

Vēlamies atgādināt, ka sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 29,5 kg, kurjeram nav pienākuma nogādāt preces Pircēja telpās. Ar šādiem sūtījumiem kurjers piegādā preces līdz adresāta ēkai, pēc iespējas tuvāk, ņemot vērā ceļu infrastruktūras stāvokli.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!