Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Rea piegāde

Preces piegāde Klientam ir par maksu, ja vien Pirkuma līgumā nav noteikts citādi. Preces piegādes izmaksas (tostarp transporta, piegādes un pasta izdevumi) Klientam tiek norādītas Interneta veikala lapās sadaļā “Piegādes izmaksas” un Pasūtījuma iesniegšanas laikā, tostarp brīdī, kad Klients izsaka savu gribu uzņemties Pirkuma līguma saistības. Preces personīga saņemšana no Klienta ir bez maksas. *Pārdevējs nodrošina Pircējam šādus Preces piegādes vai saņemšanas veidus:. – Piegāde ar kurjerpastu, skaidras naudas piegāde. – Adresē ir pieejams personīgais paņēmiens: 6L Przędzalniana Street, 15-688 Białystok – darba dienās no plkst. 09:00 līdz 15:00. Produkta piegādes termiņš Klientam ir līdz 7 darba dienām, ja vien attiecīgā Produkta aprakstā vai Pasūtījuma iesniegšanas brīdī nav norādīts īsāks termiņš. Ja Produktiem ir dažādi piegādes termiņi, piegādes termiņš ir garākais no norādītajiem termiņiem, bet nepārsniedz 7 darba dienas. Produkta piegādes Klientam termiņa sākums tiek aprēķināts šādi: Ja Pircējs izvēlas apmaksas veidu ar bankas pārskaitījumu, elektronisko maksājumu vai maksājumu karti – no dienas, kad nauda tiek ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā vai norēķinu kontā. Gadījumā, ja Klients izvēlas apmaksas veidu – no Pirkuma līguma noslēgšanas dienas. Termiņš, līdz kuram Produkts ir gatavs Klienta saņemšanai – ja Klients izvēlas saņemt Produktu personīgi, Produkts būs gatavs Klienta saņemšanai 7 darba dienu laikā, ja vien Produkta aprakstā vai Pasūtījuma iesniegšanas laikā nav norādīts īsāks termiņš. Ja Produktiem ir atšķirīgi iekasēšanas gatavības datumi, par iekasēšanas gatavības datumu uzskata ilgāko norādīto datumu, kas tomēr nedrīkst pārsniegt 7 darba dienas. Pārdevējs papildus informēs Pircēju, ka Prece ir gatava saņemšanai. Termiņa sākums, kad Klients ir gatavs saņemt Preci, tiek aprēķināts šādi: – Ja Pircējs izvēlas maksājuma veidu ar bankas pārskaitījumu, elektronisko maksājumu vai maksājumu karti – no dienas, kad nauda tiek ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā vai norēķinu kontā. – Ja Klients izvēlas skaidras naudas piegādes veidu – no Pirkuma līguma noslēgšanas dienas. Piegādes veids un laiks. Mēs izmantojam šādu kuģniecības uzņēmumu pakalpojumus: DPD (www.dpd.com.pl), Rohlig-Suus (www.suus.com). Atkarībā no iegādātajām precēm, to specifikas, svara, izmēriem mēs izvēlamies atbilstošu pārvadātāju un sūtījuma veidu. Kurjeri piegādā pakas no plkst. 8.00 līdz 16.00; piegāde citā laikā ir atkarīga tikai no kurjera labās gribas. Piegādes maršruts un precīzs laiks ir atkarīgs tikai no kurjera. Vēlamies atgādināt, ka sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 29,5 kg, kurjeram nav pienākuma nogādāt preces Pircēja telpās. Ar šādiem sūtījumiem kurjers piegādā preces adresāta ēkai pēc iespējas tuvāk, ņemot vērā ceļu infrastruktūras stāvokli.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!